Sv. Charbel a Libanon - pútnický zájazd
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1. a 2.deň: popoludní odlet z Viedne (s prestupom), po polnoci prílet do Bejrútu. Transfer do hotela, ubytovanie, nocľah. Raňajky, prehliadka krasovej jaskyne Jeita. Návšteva pútnického miesta Harisa, kde si uctíte Pannu Máriu – patrónku Libanonu - pri jej soche nad mestom Jounieh pri Stredozemnom mori. Príchod do jedného z najstarších obývaných miest sveta – Byblos. Pokračujete do Annanya - Lurdy Blízkeho východu ku hrobu sv. Charbela. Návrat do hotela, večera, nocľah
3.deň: raňajky, v Anjare (UNESCO) uvidíte príklad mestského plánovania v 8. st., prejdete údolím Bekaa, navštívite rímsky antický chrámový komplex v Baalbeku (UNESCO). Zastávka vo vinárskej oblasti Ksara, ochutnávka vína, návrat do hotela. Večera, nocľah.
4.deň: raňajky, cesta cez údolie Kadisha s množstvom kláštorov k nádherným cédrovým lesom (oboje UNESCO), pri Bshare až do rodnej dedinky sv. Charbela - Bekaa Kafra. Uvidíte tiež kláštor maronitov sv. Antona z Kozhaya. Návrat do hotela, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, prehliadka prístavu Sidon (s jedinečným morským križiackym hradom) a Tyre - antický hipodrom. Na Pannu Máriu si spomeniete v Mantare, kde čakala na Ježiša, keď učil v Sidone. Návrat do hotela, večera.
6.deň: po polnoci transfer na letisko a odlet z Bejrútu (s prestupom) do Viedne.
Informácia: Youssef Antoun Makhlouf sa narodil 8.5.1828 v Bekaa Kafra. Prijal meno Charbel, žil 16 rokov ako rehoľník a 23 rokov ako pustovník v modlitbách a tichu. Zomrel 24.12.1898 a je pochovaný na cintoríne kláštora v Annanya. Ľudia sa k nemu utiekajú s prosbami o uzdravenie tela i duše. Je preukázaných niekoľko zázrakov na jeho príhovor. Počas zájazdu 9882 sa zúčastníme oficiálneho programu 22.10.2021 v maronitskom kláštore Annanya - na mieste spätom s rehoľným životom sv. Charbela.

Ubytovanie:

4 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha., WC) v 3* hoteloch.

Stravovanie:

4 x polpenzia.

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň – Bejrút a späť.

Ostatné:

doprava klimatizovaným autobusom podľa programu, program podľa popisu vrátane všetkých vstupov, prehliadky s miestnym sprievodcom, služby sprievodcu CK/doprovod kňaza, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 199 €/os., obslužné 50 €/os. (platí sa sprievodcovi priamo v Libanone).

Oficiálna kategória:

***

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2021), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour