Gruzínsko a Arménsko kolísky kresťanstva - Púť
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1. - 2. deň: let do Tbilisi, prílet v noci, transfer do hotela, ubytovanie, nocľah. Raňajky, prehliadka mestai: kostol Metechi, pevnosť Narikala, štvrť Abanotubani, synagóga a Katedrála Najsvätejšej Trojice a Shota Rustaveli Avenue. Návrat do hotela, večera a nocľah.
3. - 4. deň: raňajky, návšteva starého mesta Mtskheta: Katedrála Svetitskhoveli a kláštor Jvari (6. stor.). Cesta do Gori (rodisko Stalina a jeho múzeum), pokračujete ďalej k jaskynnému a skalnému mestu Uplistsikhe. Ubytovanie v Kutaisi, večera a nocľah. Raňajky, prehliadka Kutaisi, návšteva pamiatok UNESCO: Katedrály Bagrati a kláštora Gelati. Návrat na ubytovanie v hoteli v Tbilisi, večera a nocľah.
5. - 7. deň: raňajky, prehliadka hradného komplexu Ananuri, cesta cez horský priesmyk Jvari (2379 m) a jazda na terénnych vozidlách ku Chrámu Svätej Trojice v Gergeti pod horou Kazbegi. Návrat do Tbilisi, večera a nocľah. Raňajky, prechod do Arménska a návšteva stredovekých kláštorov Haghpat (UNESCO) a Haghartsin. Cesta k jazeru Sevan s krásnymi scenériami na polostrove Akhtamar. Ubytovanie v Jerevane, večera a nocľah. Raňajky, prehliadka mesta - Námestie republiky, pamätník Matka Armenia, parlament, prezidentský palác, pamätník obetiam genocídy v r. 1915, komplex Cascade (výhľad na Ararat), degustácia arménskeho brandy v destilérke. Návrat do hotela, večera a nocľah.
8. - 9. deň: raňajky, prehliadka arménskej histórie: Katedrála Etchmiadzin (s kopijou, ktorou prebodli ukrižovaného Krista), kostol sv. Hripsima, chrám „nebeských anjelov“ Zvartnots, obed v typickej dedine (tradičné arménske jedlo, „lavaš“, ochutnávka ovocnej vodky). Výhľad na Ararat a návšteva Chrámu sv. Gegharda zo 4. stor. Večera v reštaurácii s folklórnou show. Návrat do hotela, nocľah.
10. deň: raňajky, voľno. V závislosti od letových časov transfer do Tbilisi a odlet.

Ubytovanie:

9 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteloch.

Stravovanie:

9 x polpenzia (9 x raňajky, 8 x večera a 1 x obed).

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň – Tbilisi a späť.

Ostatné:

doprava podľa programu, všetky vstupy podľa programu, prehliadky s miestnym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu, doprovod kňaza, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 199 €/os.

Priplatky:

za 1/1 izbu 250 €, transfer Bratislava- letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

***

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2021), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour