Toskánsko De Luxe - poznávací zájazd
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1.deň: odlet z Viedne do Florencie, do Pisy alebo Bologne, presun autokarom do mesta Lucca (rodné mesto G. Pucciniho), kde uvidíte jeho rodný dom, Kostol sv. Jána a pozoruhodný Dóm sv. Martina. Transfer a ubytovanie v hoteli v okolí Florencie, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, celodenný výlet autobusom do prekrásnej Sieny. Prehliadka centra mesta s miestnym sprievodcom vrátane jedinečnej gotickej katedrály Duomo Siena. Individuálne voľno v Siene, následne zastávka vo vinárstve na ochutnávku vína a typických toskánskych produktov. Návšteva malebného stredovekého mestečka San Gimignano. Návrat do hotela, večera a nocľah.
3.deň: raňajky, odchod vlakom do Florencie (cca 1 hod.), prehliadka pamätihodností Florencie (označovanej za najkrajšie múzeum pod šírym nebom) s miestnym sprievodcom. Navštívite Katedrálu Santa Maria del Fiore, Giottovu zvonicu a Baptistérium sv. Jána Krstiteľa, radnicu Palazzo Vecchio a preslávený most Ponte Vecchio postavený v roku 1218 a do súčasnej podoby prestavaný v roku 1345. Nasleduje prehliadka Galérie Uffizi s jedinečnými dielami najznámejších majstrov svetového umenia (Sandro Boticelli, Leonardo da Vinci, Michelangelo, Tiziano Vecelli, Raffaello, Giotto, Caravaggio). Návrat vlakom z Florencie do hotela, večera, nocľah.
4.deň: raňajky, poldenný výlet autobusom do Pisy, prehliadka centra mesta s miestnym sprievodcom vrátane katedrály Santa Maria Maggiore (Duomo Pisa), Baptistéria sv. Jána a Šikmej veže na Námestí zázrakov (UNESCO). Transfer autobusom na letisko, odlet do Viedne.

Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom v 3* hoteli v okolí Florencie.

Stravovanie:

3 x polpenzia.

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Florencia a späť, príp. Viedeň - Pisa a späť alebo Viedeň - Bologna a späť.

Ostatné:

doprava autobusom podľa programu, cesta vlakom z miesta ubytovania do Florencie a späť, prehliadky s miestnym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v hoteloch v Toskánsku 3 €/os./noc.

Priplatky:

za 1/1 izbu 90 €, Balíček vstupov 75 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň-Schwechat a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

***

Strana v katalógu:

327

Top First minute 5%

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2020), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour