Sedem divov Islandu - poznávací zájazd
penzión |

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:


1.deň: odlet z Viedne, prílet do Keflaviku v nočných hodinách, transfer, ubytovanie.
2.deň: raňajky, cesta južným pobrežím, pozdĺž kaskád rieky Skógá k vodopádu Skógafoss. Na najjužnejšom myse Dyrhólaey uvidíme skalnú bránu a pri mestečku Vík sopečnú pláž s čadičovou jaskyňou. Zastávky pri splaze ľadovca Sólheimajökull, pod svetoznámou sopkou Eyjafjallajökul a pri vodopáde Seljalandsfoss. Návrat do hotela, nocľah.
3.deň: raňajky, cesta do atraktívnej oblasti Landmannalaugar - „dúhové hory“. Pestrá paleta peších výletov rôznej náročnosti. Unikátom je kúpeľ v lagúne s termálnou vodou, ktorá vzniká sútokom horúcej a chladnejšej riečky. Návrat na ubytovanie, nocľah.
4.deň: raňajky, dnes máme vrchol programu, tzv. „zlatý trojuholník“: návšteva sídla biskupstva v Skálholt, aktívny gejzír Strokkur (vyvrhuje každých 5 minút horúcu vodu), vodopád Gullfoss, národný park ?ingvellir - tu sa rozostupuje európska a americká litosferická doska. Návrat na ubytovanie, nocľah.
5.deň: raňajky, možnosť plavby za pozorovaním veľrýb. Popoludní prehliadka hlavného mesta Reykjavik - radnica, parlament, kostol Hallgrímskirkja, vodojem Perlan. Večerné kúpanie v unikátnych termálnych kúpeľoch Modrá lagúna. Transfer na letisko, odlet z Islandu okolo polnoci.
6.deň: prílet do Viedne v ranných hodinách. Upozornenie: pri zájazdoch 9282* a 9283* je odlet z Drážďan, prílet do Prahy a pridáva sa 1 deň programu: raňajky, výlet loďou na vulkanické Vestmannské ostrovy (12 km od Islandu)-centrum rybolovu, hniezdisko morkých vtákov. Návrat na ubytovanie, nocľah.

Ubytovanie:

4 x (* 5 x) v izbách s vlastným príslušenstvom v chatkách, resp. v hoteli.

Stravovanie:

4 x (* 5 x) raňajky, v zájazde 9281 aj 3 x večera (dva chody).

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Keflavik a späť, v termínoch * Drážďany – Keflavik – Praha.

Ostatné:

doprava autobusom podľa programu, 1 x kúpanie vo vyhrievanom vonkajšom bazéne, služby slovenského alebo českého sprievodcu CK, program bez vstupov, DPH. V termínoch * loď na Vestmannské ostrovy a späť, zvoz z Brna a Prahy do Drážďan a späť.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 185 €/os.

Priplatky:

vstupné cca 12000 ISK/os. (asi 100 €) vrátane „veľrybieho safari“, Modrá lagúna 75 €/os., 3 x (*4 x) večera 100 € (*135€).

Strana v katalógu:

327

koala ultra zľavy

Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Koala Tours (2018), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour