Rím - leto s výletmi
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1.deň: odlet do Ríma, transfer do hotela na pobreží Mare di Roma (oblasť Santa Severa) - cca 70 km pobrežia s perfektným plážovým servisom - obľubujú najmä Rimania. Ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, pobyt pri mori, večera a nocľah.
3.deň: raňajky, celodenný výlet autobusom do Ríma s miestnym sprievodcom. Vo Vatikáne si prezriete majestátnu Baziliku sv. Petra (ukážka tvorivosti a geniality architekta Berniniho). Prechádzka k Anjelskému hradu (pôvodne postavený cisárom Hadriánom ako mauzóleum), v stredoveku slúžil ako kasárne a väznica, kde väznili aj Giordana Bruna. Prejdete ďalej ku mostu Ponte Sant´Angelo s nádhernými Berniniho sochami anjelov. Navštívite jedinečné pamiatky antického Ríma Koloseum a Forum Romanum. Príjemne vás osvieži ochutnávka lahodného vína alebo zmrzliny v miestnej gelaterii. Návrat autobusom do hotela, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, pobyt pri mori, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, celodenný výlet autobusom do Florencie (jedno z najkrajších talianskych miest). Tu si so sprievodcom pozriete unikátne architektonické skvosty na Piazza Duomo - Katedrála Santa Maria del Fiore, Baptistérium sv. Jána, Giottova zvonica, Krypta sv. Reparaty, v prípade možnosti aj kupolu katedrály (463 schodov), individuálne voľno. Návrat do hotela, večera a nocľah.
6.deň: raňajky, v závislosti od letových časov uvoľnenie izieb, transfer autobusom na letisko, odlet z Ríma do Viedne.

Ubytovanie:

5 x v izbách s vlastným príslušenstvom v 3* hoteli v oblasti Mare di Roma (konkrétny hotel bude špecifikovaný pri kúpe zájazdu - lokalita Santa Severa).

Stravovanie:

5 x polpenzia bez nápojov.

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Rím a späť.

Ostatné:

transfery autobusom podľa programu, prehliadky Ríma a Florencie so slovensky/česky hovoriacim miestnym sprievodcom, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v oblasti Mare di Roma 3 €/os./noc.

Priplatky:

za 1/1 izbu 150 €, Balíček vstupov 50 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň-Schwechat a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

***

Top First minute 5%

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2020), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour