Rím De Luxe - poznávací zájazd
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1.deň: odlet z Viedne do Ríma, transfer autobusom na prehliadku centra mesta, ktorá začne v jedinečnej pápežskej Bazilike Santa Maria Maggiore a bude pokračovať v Lateránskej Baziliky sv. Jána. Odchod na ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.
2.deň: raňajky v hoteli, transfer autobusom na prehliadku Vatikánu s návštevou nádhernej Baziliky sv. Petra, popoludní nasleduje panoramatický okruh po Ríme (Circus Maximus, Kapitol, Konštantínov víťazný oblúk, Bazilika sv. Pavla za hradbami, opátstvo Tre Fontane). Návrat do hotela, večera a nocľah.
3.deň: raňajky, celodenná prehliadka Ríma s miestnym sprievodcom, kde návštívite katakomby sv. Kalixta, ležiace pozdĺž Via Appia. Následne prehliadka Vatikánskych múzeí a svetoznámej Sixtínskej kaplnky s freskami od Michelangela, transfer autobusom do hotela, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, transfer na prehliadku Baziliky sv. Klementa, kde sú uložené relikvie sv. Cyrila. Následne pešia prehliadka centra mesta s miestnym sprievodcom, kde vás uchvátia najznámejšie pamiatky antického Ríma: Koloseum a Forum Romanum. Budete pokračovať na Benátske námestie, Pantheon, zastavíte sa pri údajne najkrajšej rímskej fontáne Fontana di Trevi, prejdete na Španielske schody a námestie Piazza Navona). V závislosti od letových časov individuálne voľno a transfer autobusom na letisko, odlet z Ríma do Viedne.

Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Ríma.

Stravovanie:

3 x polpenzia (raňajky a večere).

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Rím a späť.

Ostatné:

doprava po Ríme klimatizovaným autobusom, prehliadky so slovensky /česky hovoriacim miestnym sprievodcom, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v Ríme 4-7 € /os./noc (výška závisí od hotela, platí sa priamo v hoteli).

Priplatky:

za jednolôžkovú izbu 105 €, Balíček vstupov 80 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Poznámka:

Zájazd typu De Luxe je komfortný - presuny v Ríme sú zabezpečené talianskym autokarom. V cene zájazdu sú zahrnuté prehliadky s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia.

Oficiálna kategória:

***

Top First minute
TOP ZLAVA 5% poznavacie

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2021), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour