Paríž KLASIK - poznávací zájazd
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1. deň: odlet do Paríža, transfer do hotela, pešia prehliadka centra (Eiffelova veža s výhľadom na Champs – Elysées, Víťazný oblúk, Trocadero), prechádzka po nábreží Seiny, návrat do hotela, ubytovanie, nocľah.
2. deň: raňajky, prehliadka jedinečného zámku a nádherných záhrad vo Versailles návšteva svetoznámej galérie Louvre, voľný program, večer návrat do hotela a nocľah.
3. deň: raňajky, pešiu prehliadku začnete na Námestí Svornosti, prejdete sa po Latinskej štvrti, uvidíte Notre Dame, moderné centrum G. Pompidou, uličky umelcov na Montmartre, svetoznámu Baziliku Sacre Coeur, Place du Tertre a Pigalle s populárnym kabaretom Moulin Rouge. Možnosť plavby po Seine, návrat do hotela, nocľah.
4. deň: raňajky, prehliadka centra: radnica, najstarší most Pont Neuf, väznica Conciergerie s celou Márie Antoinetty. Možnosť návštevy Invalidovne s Vojenským múzeom. Transfer autobusom na letisko, odllet.

Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Paríža.

Stravovanie:

3 x kontinentálne raňajky.

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Paríž a späť.

Ostatné:

transfer autobusom v Paríži letisko - hotel a späť, služby sprievodcu CK počas celého zájazdu, program podľa popisu bez vstupov a lístkov na MHD a metro, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os. City tax v hoteloch v Paríži 2 € za osobu a noc.

Priplatky:

za 1/1 izbu 150 €, plavba po Seine cca 14 €/os., vstupy cca 35 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

***

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2021), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour