Klenoty Nórska a Islandu - poznávací zájazd
turistický hotel |

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:


1. deň:
odlet z Viedne (v termínoch * z Prahy) do Bergenu (jedno z najmalebnejších miest Európy). Transfer na ubytovanie, nocľah.
2. deň: raňajky, plavba cez najdlhší fjord sveta Sognefjorden k ľadovcu Nigardsbreen. Na ubytovanie sa vrátime cez najdlhší cestný tunel sveta Lardalstunnelen. Večera a nocľah.
3. deň: raňajky, návrat od Bergenu, prechádzka centrom - rybí trh, nábrežie Bryggen (UNESCO), pevnosť Bergenhus, Mariánsky kostol, pozemná lanovka Floyen, prípadne akvárium a skanzen. Večera a nocľah.
4. deň: raňajky, transfer na letisko a odlet z Bergenu na Island, prílet do Keflaviku. Odchod autobusom do hlavného mesta - Reykjavík - prehliadka pamätihodnostií: radnica, parlament, moderný kostol Hallgrímskirkja, vodojem Perlan. Prejazd do mesta Selfoss na ubytovanie, večera a nocľah.
5. deň: raňajky, južné pobrežie - sopky Hekla a Eyjafjallajökull, vodopády Seljalandsfoss, Gljúfrafoss a Skógafoss, skalná brána na myse Dyrhólaey, čierna sopečná pláž, ľadovec Sólheimajökull. Návrat na ubytovanie, nocľah.
6. deň: raňajky, tzv. zlatý trojuholník: sídlo biskupstva v Skálholt, gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, národný park ?ingvellir - tu sa rozostupuje európska a americká litosférická doska. Návrat na ubytovanie, nocľah.
7. deň: raňajky, sopečný polostrov Reykjanes, geotermálne pole Krísuvík, útesy pri majáku Reykjanesvíti a horúce pramene Gunnuhver. Môžete sa okúpať v Modrej lagúne alebo v termálnych bazénoch. Asi o polnoci odlet z Islandu. 8. deň: ráno prílet do Viedne (* Prahy).

Ubytovanie:

6 x v izbách s vlastným príslušenstvom v turistických hoteloch, chatkách a penziónoch, 3 x v Nórsku, 3 x na Islande.

Stravovanie:

6 x raňajky a 3 x večere (1 až 2 chody bez nápojov).

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň (* Praha) - Bergen - Keflavik - Viedeň (* Praha).

Ostatné:

transfer autobusom podľa programu, miestne trajekty, 1 x kúpanie vo vyhrievanom vonkajšom bazéne, služby sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 185 €/os.

Priplatky:

za 1/1 izbu 340 €, vstup do Modrej lagúny 75 €/os., 2 x večera na Islande 80 €/os., vstupné v Nórsku cca 25 €/os., vstupné na Islande cca 25 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os.

koala ultra zľavy

Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Koala Tours (2018), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour