Gibraltár a okruh Andalúziou - poznávací zájazd
hotel | ****

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.
koala trip & fun koala gurmán

popis zájazdu


Program:

1. deň zájazdu: odlet z Bratislavy, resp. z Viedne do Malagy, transfer pohodlným autobusom do svetoznámeho historického mesta Granada, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami.
2. deň zájazdu: prehliadka najnavštevovanejšej a turistami najvyhľadávanejšej pamiatky v Španielsku - arabského zámku Alhambra (vstupné je už zarátané v cene zájazdu) a jej záhrad. Budete mať možnosť vidieť a zažiť krásy arabskej, kresťanskej a židovskej architektúry. Návšteva starej časti Granady - Albaicín, pre ktorú sú charakteristické úzke uličky z čias, kedy oblasť ovládali Mauri. Presun autobusom do Córdoby, ubytovanie v 4* hoteli. Možnosť večerného kúpania v starobylých arabských kúpeľoch Baňos Árabes alebo nočnej prehliadky Cordóbskej mešity.
3. deň zájazdu: prehliadka mesta, židovskej štvrte, návšteva Cordóbskej mešity (vstupné je už zarátané v cene zájazdu). Presun autobusom do kultúrneho a umeleckého mesta Sevilla. Ubytovanie v 4* hoteli. Večer si zatancujeme typické andalúzske flamenco pri krčiašku chutnej sangrie.
4. deň zájazdu: prehliadka očarujúcej Sevilly, perly Andalúzie, navštívime námestie Plaza de Espaňa, katedrálu s vežou Giralda, ktorá bola zaradená medzi pamiatky UNESCO, hrobku Krištofa Kolumba. Prejdeme sa malebnou židovskou štvrťou Barrio de Santa Cruz. Ochutnáme výborné tapas s miestnym pivom a najlepšiu paellu na svete s pohárom červeného vínka. Návrat do hotela.
5. deň zájazdu: presun autobusom do magickej Rondy, prehliadka mestečka rozkladajúceho sa po oboch stranách hlbokej rokliny najdlhšej španielskej rieky El Tajo. Býčia aréna, jedna z najstarších v Španielsku, prehliadka múzea corridy, olivové háje a najchutnejšia šunka - jamón serrano. Pokračujeme v ceste do Malagy, ktorá je považovaná za jedno z najstarších miest Európy vôbec. ubytovanie v 4* hoteli, v mestečku Fuengirola, ktoré je od Malagy vzdialené cca 30 minút autobusom.
6. deň zájazdu: presun autobusom do Gibraltáru, kde vám výlet spríjemnia miestne vychýrené opice, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť návštevy tohoto úžasného miesta, prehliadka britského územia s úžasnou atmosférou. Návšteva jaskyne sv. Michala. Po ceste naspäť do Malagy nás neminie zastávka v tradičnej romantickej horskej dedinke Mijas s typickou andalúzskou architektúrou - bielymi domčekmi v maurskom štýle. Návrat do hotela. Voľný večerný program.
7. deň zájazdu: prehliadka krásneho prístavného mesta Malaga, návšteva múzea jedného z najznámejších svetových maliarov - Pabla Picassa, návšteva pevnosti s nádherným výhľadom na Stredozemné more. Návrat do hotela. Voľný čas na nákupy a odpočinok.
8. deň zájazdu: transfer pohodlným autobusom z mestečka Fuengirola na letisko a odlet z Malagy naspäť do Bratislavy, resp. do Viedne.

Ubytovanie:

7x ubytovanie v 3* a 4* hoteloch s raňajkami v mestách: Granada, Córdoba, Sevilla, Fuengirola, mestečko nachádzajúce sa v blízkosti Malagy.

Stravovanie:

7x raňajky v 3* a 4* hoteloch.

Doprava:

letecky z/do Bratislavy, resp. Viedne. Počas okruhu presuny luxusným klimatizovaným pohodlným autobusom.

Ostatné:

služby sprievodcu CK a miestneho sprievodcu. V cene zájazdu je už započítané aj vstupné do pamiatok spomínaných v programe: Granada (zámok Alhambra), Sevilla (Katedrála), Córdoba (Mešita), Gibraltár (Rock tour), Ronda (Aréna Corridy), múzeum Pabla Picassa a pevnosť v Malage, flamenco show, výrobňa ol. oleja, DPH.

Povinné príplatky:

servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery v cieľovej destinácii) 199 €/osoba. Palivový príplatok.

Priplatky:

komplexné cestovné poistenie KOMFORT (2,70 € na osobu a deň) alebo PLUS (3,70 € na osobu a deň) vrátane poistenia stornopoplatkov, servisných a asistenčných služieb CK. Príplatok za jednolôžkovú izbu 190 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň-Schwechat a späť 20 €/os.

Poznámka:

CK si vyhradzuje právo upraviť resp. prispôsobiť program zájazdu.

Oficiálna kategória:

***

Top First minute

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2019), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour