Capri a čarovná Kampánia PLUS - poznávací zájazd
hotel | ***

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:

1.deň: odlet do Neapola, transfer autokarom do centra kde uvidíte Castel Nuovo vybudovaný rodom Anjou, kráľovský palác a Chrám sv. Francesco di Paola. Odchod do hotela v okolí Neapola, ubytovanie a nocľah.
2.deň: raňajky, výlet, počas ktorého navštívite jedinečnú archeologickú lokalitu Pompeje (od roku 1997 pamiatka UNESCO) – jedno z 3 starovekých miest, ktoré boli zničené výbuchom sopky Vezuv. Silná vrstva popola pokryla mesto a zakonzervovala jeho krásu, ktorá je ukážkou vyspelosti antickej civilizácie v oblasti Neapolského zálivu. Transfer na sopku Vezuv (výška 1281 m), kde budete môcť vystúpiť až takmer ku kráteru. Popoludní cesta po pobreží cez mestečko Positano (známe svojimi nádhernými farebnými domami nad zálivom) do malebného Amalfi, ktoré bolo v 9.-10. stor. bohatou námornou republikou. Tu si pozriete Dóm sv. Ondreja. Večer návrat do hotela, nocľah.
3.deň: raňajky, výlet na malebný ostrov Capri: transfer do prístavu, plavba loďou na Capri s výstupom k cisárskej Tiberiovej vile, kde sa nachádzajú rozsiahle vykopávky palácového komplexu na terasách Monte Tiberio s panoramatickým výhľadom na Neapolský záliv. Prehliadka Capri miestnym minibusom, individuálne voľno. Plavba loďou na pevninu, transfer do hotela, nocľah.
4.deň: raňajky, v závislosti od letových časov individuálne voľno. Transfer autokarom na letisko a odlet z Neapola do Viedne.

Ubytovanie:

3 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.

Stravovanie:

3 x kontinentálne raňajky.

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň - Neapol a späť.

Ostatné:

transfer z letiska Neapol do hotela a doprava podľa programu klimatizovaným autokarom, prehliadka Pompejí s miestnym sprievodcom, plavba loďou zo Sorrenta na ostrov Capri a späť, doprava miestnym minibusom na Capri, služby slovenského sprievodcu CK, program podľa popisu bez vstupov, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 165 €/os., City tax v hoteloch v Kampánii 3 €/os./noc.

Priplatky:

za 1/1 izbu 90 €, Balíček vstupov 35 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

***

Strana v katalógu:

331

Top First minute 5%

koala ultra zľavy

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Cestovná kancelária Koala Tours (2020), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour