Camino de Santiago - pešia túra
hotel alebo penzión | **

zdieľaj

koala termíny a ceny

Prebieha načítanie...
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

popis zájazdu


Program:


1.deň:
odlet z Viedne do Santiaga de Compostela, transfer do mestečka Sarria (cca 110 km), ubytovanie, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, začiatok vášho putovania po „francúzskej“ trase. Čaká vás úsek v dĺžke cca 21 km do dedinky Portomarin. Ubytovanie, večera a nocľah.
3.deň: raňajky, dnešná trasa (24 km) vedie cez dediny Gonzar, Castromayor, Portos a Valos do Palas de Rei. Ubytovanie, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, dnes prejdete asi 28 km, vstúpite do provincie La Coruňa cez San Xulián, Coto a Melide (ochutnajte tu skvelé chobotnice na galícijský spôsob). Pokračujete cez Carballal a Raido do Arzúa. Ubytovanie, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, dnešný úsek (20 km) absolvujete cez Las Barrosa, Calle, Brea a Santa Irene do A Rua, ubytovanie, večera a nocľah.
6.deň: raňajky, dnes je váš veľký deň - posledných 19 km cez dedinky Burgo, Amenal a San Paio do Lavacolla. Pokračujete cez Villamalor, San Marcos do Monte de Gozo, odkiaľ uvidíte zvonicu Katedrály sv. Jakuba v Santiagu, kde vaša cesta končí. Ubytovanie, večera a nocľah v hoteli.
7.deň: raňajky, voľný deň. Prezrite si krásnu Katedrálu vrátane hrobu sv. Jakuba, navštívte miestne trhovisko, ochutnajte typické víno Ribeiro. Večera a nocľah.
8.deň: raňajky, transfer na letisko, odlet.

Ubytovanie:

7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC), z toho 5 x v 1*/2* hoteloch a penziónoch po trase Camino, 2 x v 3* hoteli v Santiago de Compostela.

Stravovanie:

7 x polpenzia (raňajky a večere).

Doprava:

Letecká doprava: Viedeň – Santiago de Compostela a späť (s prestupom).

Ostatné:

transfer z letiska Santiago de Compostela do hotela (1.deň) a na letisko (8.deň), doprava denne z trasy Camino na ubytovanie a späť, denne preprava batožiny (1 ks do 20 kg/os.) do ďalšieho miesta ubytovania, slovenský sprievodca, program podľa popisu bez vstupov, detailný itinerár, certifikát o absolvovaní trasy Camino, DPH.

Povinné príplatky:

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 145 €/os.

Priplatky:

1/1 izba 170 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Oficiálna kategória:

*/**

koala ultra zľavy

Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Koala Tours (2018), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour