Delegát/-ka pre letnú sezónu 2019

Druh pracovného pomeru

Na dohodu (brigády), živnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4 Eur (hod.) a iné výhody. Poskytujeme bezplatné odborné školenie, interné materiály, dopravu do/z destinácie, ubytovanie, stravovanie, poistenie a firemné oblečenie.

Hľadáš zaujímavú prácu v cestovnom ruchu? Ponúkame prácu delegátov CK vo vybraných zahraničných destináciách.

Nástup/Ukončenie:

Máj/jún - september/október 2019 (v závislosti od konkrétnej destinácie)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • samostatná príprava delegáta a štúdium reálií pred vycestovaním do destinácie
  • organizácia transferov a aktívna účasť na transferoch
  • aktívna asistencia pri ubytovávaní hostí
  • úvodné informačné stretnutie a pravidelné priebežné návštevné hodiny
  • starostlivosť o klientov CK v zahraničnej destinácii
  • príprava marketingovej prezentácie fakultatívnych výletov v destinácii
  • pomoc klientom CK v prípade výskytu poistnej udalosti na mieste pobytu

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • silné zázemie a lojálnosť voči zamestnancom
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • odborné školenie delegátov
  • spolupráca s exkluzívnymi hotelovými sieťami a spoľahlivými partnermi v zahraničí
  • zabezpečujeme bezplatné odborné školenie, dopravu do/z destinácie, ubytovanie, stravovanie, poistenie a firemné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca:

  • certifikát o absolvovaní kurzu cestovného sprievodcu/delegáta
  • plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou pre každého uchádzača, resp. znalosť jazyka krajiny, v ktorej bude delegát pôsobiť (taliančina sa však vyžaduje od uchádzačov pre talianske destinácie)
  • ústretovosť a seriózny prístup ku klientom
  • samostatnosť, pracovitosť, flexibilita, zodpovednosť
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • znalosti z geografie, histórie a kultúry
  • veľmi dobré organizačné schopnosti

Pozícia je vhodná pre absolventa:

áno

Informácie o výberovom konaní:

Záujemcovia o prácu, prosím zasielajte svoju žiadosť so štrukturovaným životopisom na kontaktnú mailovú adresu: jana.kodajova@koala.sk.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Koala Tours, a.s. je potrebný váš súhlas, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce .V životopise preto, prosím, uveďte „Súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom Koala Tours, a.s.“ Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.koala.sk v časti Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

28.02.2019

Stručná charakteristika spoločnosti:

Koala Tours je lídrom na trhu cestovného ruchu. V rámci produktového portfólia ponúkame pobytové zájazdy pri mori, ako aj poznávacie zájazdy do Európy Ázie aj Afriky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kodajová
E-mail: jana.kodajova@koala.sk

Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Koala Tours (2019), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour