Animátor/-ka pre letnú sezónu 2019

Miesto práce

Piešťany - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

Na dohodu (brigády)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4 Eur (hod.) a iné výhody. Poskytujeme bezplatné odborné školenie, interné materiály, dopravu do/z destinácie, ubytovanie, stravovanie, poistenie a firemné oblečenie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Cestovná kancelária Koala Tours, a.s. je lídrom na trhu cestovného ruchu už viac ako 30 rokov. Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí majú radi šport a zábavu, ovládajú anglický, taliansky, nemecký, francúzsky alebo ruský jazyk. Kurz animátora či animátorská prax sú výhodou!

Sicília, Kalábria, Sardínia, Maroko, Chorvátsko, Čierna Hora, Bulharsko, Grécko (Chalkidiki a Olympská riviéra) a grécke ostrovy (Rhodos, Korfu, Kréta, Zakynthos), severný Cyprus, Turecko.

Náplň práce:

Animátori pracujú pre naše hotely a zabezpečujú pre hotelových hostí športové a spoločenské akcie, organizujú bohatý animačný program s množstvom zábavy pre malých i veľkých dovolenkárov, ako napr.:

  • organizujú kompletný program pre deti v rámci miniklubu (detská diskotéka, kreslenie, rôzne súťaže a hry pre deti)
  • organizujú športové a plážové hry (plážový volejbal, vodné pólo, stolný tenis, futbal, šipky...)
  • moderujú a organizujú večerné kultúrno-zábavné programy (bingo, karaoke, muzikály)
  • precvičujú aerobik, body-styling, vodnú gymnastiku, jogu, pilates, zumbu vedú hodiny tanca (brušné tance, spoločenské, moderné, atď..)

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • práca v tých najlepších zahraničných hotelových rezortoch priamo pri mori
  • atraktívna zahraničná prax
  • možnosť kariérneho rastu a zaujímavé pracovné príležitosti
  • bezplatné celodenné stravovanie, ubytovanie a firemné oblečenie
  • bezplatná doprava z/do destinície (bus, letenky) vrátane komplexného cestovného poistenia
  • bezplatné odborné školenie pre vybraných uchádzačov

Informácie o výberovom konaní:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28. februára 2019. Výberové konanie sa bude konať v marci 2019 v sidle spoločnosti CK.

Termín nástupu:

JÚN – SEPTEMBER 2019 (podľa konkrétnej destinácie)

Požiadavky na animátora/ku:

  • dosiahnutý vek minimálne 18 rokov
  • stredoškolské s maturitou
  • študent vysokej školy
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti:

  • anglický jazyk aktívne alebo
  • taliansky jazyk aktívne alebo
  • nemecký jazyk aktívne alebo
  • francúzsky jazyk aktívne alebo
  • ruský jazyk aktívne

Pozícia je vhodná pre absolventa:

áno

Ďalšie požiadavky na uchádzača:

  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
  • aktívny vzťah k športu, tancovaniu
  • skúsenosti s prácou s deťmi
  • kreatívne, umelecké a výtvarné zručnosti
  • výborné komunikačné a organizačné schopnosti
  • ovládanie dvoch cudzích jazykov je výhodou

V motivačnom liste prosím uveďte odpovede na nasledujúce otázky:

  • Máte vzťah ku športu? Uveďte k akému, prípadne dosiahnuté výsledky.
  • Vykonávate prácu s deťmi? Vymenujte krúžky, športové tréningy, detské tábory v ktorých pracujete, prípadne ste pracovali.
  • Aké máte skúsenosti s tancom, spevom, moderovaním, bábkovým divadlom a inými animačnými činnosťami pre deti a dospelých?

Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na prácu animátora, budú e-mailom pozvaní na výberové konanie. Termín ukončenia výberového konania 28.02.2019.

Záujemcovia o prácu zasielajte svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na kontaktnú mailovú adresu: beata@koala.sk

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti Koala Tours, a.s., aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom Koala Tours, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.koala.sk v časti Ochrana osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Stručná charakteristika spoločnosti:

Koala Tours, a.s. je lídrom na trhu cestovného ruchu s viac ako 30 ročnou tradiciou. V rámci produktového portfólia ponúkame pobytové zájazdy pri mori ako aj poznávacie zájazdy do Európy Ázie aj Afriky.

Kontakt:

Kontaktná osoba: Beáta Pecníková
E-mail: beata@koala.sk

Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru a subjekt alternatívneho riešenia sporov : Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
Informácie o ochrane osobných údajov
© Koala Tours (2019), všetky práva vyhradené | Grafický dizajn redred.sk | Redakčný systém is>content | Rezervačný systém is>tour