Sobota | 29. november | 06:56


Rím
ubytovanie hotel | **

koala termíny a ceny

O dostupných termínoch a aktuánych cenách sa informujte prosím na našich pobočkách, alebo prostredníctvom chatu (vpravo dolu)popis hotela

Program zájazdu Rím KLASIK

1.deň: odlet z Viedne do Ríma, transfer z letiska do hotela, prehliadka pamätihodností v centre mesta (Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Fontana di Trevi, Piazza di Colonna a Piazza do Popolo), večer návrat do hotela, nocľah.

2.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka Vatikánu (Bazilika sv. Petra), popoludní návšteva Vatikánskych múzeí so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou, prehliadka rímskych fontán, návrat do hotela, nocľah.

3.deň: raňajky, pokračovanie v prehliadke centra Ríma: Anjelský hrad a most, Justičný palác, Piazza Navona, Pantheon, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., antický Rím (Koloseum, Forum Romanum a Kapitol), Bazilika sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, návrat do hotela a nocľah.

4.deň: raňajky, dopoludnia dokončenie prehliadky centra. Transfer autobusom na letisko a odlet do Viedne.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Letecká doprava: Viedeň – Rím a späť.

Ubytovanie: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom v 2*/3* hoteli v širšom centre Ríma.

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky.

Ostatné: transfer autokarom v Ríme z letiska do hotela a späť, služby slovenského sprievodcu, program podľa popisu, DPH.

Povinné príplatky: letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 125 €/os., City tax v Ríme 3 € /os./noc (platí sa v hoteli).

Príplatky: za jednolôžkovú izbu 105 €, balíček vstupov (Vatikánske múzeá, Sixtínska kaplnka, Koloseum a Forum Romanum) 45 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň- Schwechat a späť 20 €/os.

Poznámka: CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky sú uskutočňované peši alebo MHD v Ríme za poplatok. Dôležitá informácia: Zájazd Rím De Luxe organizujeme v termínoch označených * a jeho program je totožný so zájazdom Rim de Luxe  (bez omší a sprievodu kňaza). V tomto zájazde Rím De Luxe poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Ríme sú talianskym autokarom a to vrátane centra. Prehliadky počas 2 dní s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu. Vyžiadajte si detailný program zájazdu Rím De Luxe v pobočkách CK.

Oficiálna kategória: 2*

moja dovolenka

Dovolenka_na_splatky_bez_navysenia
koala newsletter
 
Prihláste sa k odberu koala noviniek a butete informovaní o našich akciách a zľavách.
koala online
CK Koala Tours, a.s. je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č.2835/B | IČO: 35822244 | Dunajská 8, 811 08 Bratislava
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27
© Koala Tours (2014), všetky práva vyhradené, grafický dizajn » redred.sk