destinácia


zobraziť viac fotiek

Rím

4-dňový poznávací zájazd letecky

Kalkulácia Termíny a ceny Fotogaléria

Pre výpočet kalkulácie si, prosím, zvoľte spôsob dopravy a konkrétny termín:


4 dňové zájazdy - Rím


PROGRAM ZÁJAZDU


1.deň: odlet z Viedne do Ríma, transfer autokarom na prehliadku centra mesta, ďalej Baziliky Santa Maria Maggiore a Lateránskej Baziliky sv. Jána. Odchod na ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.


2.deň: raňajky, transfer autokarom na prehliadku Vatikánu s návštevou Baziliky sv. Petra, panoramatický okruh po Ríme (Circus Maximus, Kapitol, Konštantínov víťazný oblúk, Bazilika sv. Pavla za hradbami, opátstvo Tre Fontane). Návrat do hotela, večera a nocľah.


3.deň: raňajky, celodenná prehliadka Ríma - návšteva unikátnych katakomb sv. Kalixta, následne prehliadka Vatikánskych múzeí a svetoznámej Sixtínskej kaplnky, transfer do hotela, večera a nocľah.


4.deň: raňajky, transfer na prehliadku Baziliky sv. Klementa (relikvie sv. Cyrila), pešia prehliadka centra Ríma s miestnym sprievodcom (Koloseum, Forum Romanum, Benátske námestie, Pantheon, Fontana di Trevi, Španielske schody, Piazza Navona). Odchod autokarom na letisko, odlet z Ríma do Viedne.

 


V CENE JE ZAHRNUTÉ


Letecká doprava: Viedeň - Rím a späť.


Ubytovanie: 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom v 3* hoteli v širšom centre Ríma.


Stravovanie: 3 x polpenzia.


Ostatné: doprava po Ríme klimatizovaným autokarom, prehliadky na 3. a 4. deň s miestnym talianskym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu - kňaza, program podľa popisu, DPH.


Povinné príplatky: letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 125 €/os., City tax v Ríme 3 € na osobu a noc (platí sa priamo v hoteli v Ríme). Príplatky: za jednolôžkovú izbu 90 €, balíček vstupov (Vatikánske múzeá, Sixtínska kaplnka, Koloseum a Forum Romanum, Bazilika sv. Klementa a katakomby sv. Kalixta) 59 €/os., transfer z Bratislavy na letisko Viedeň- Schwechat a späť 20 €/os.


Dôležitá informácia: Zájazd typu De Luxe je komfortný, presuny po Ríme sú zabezpečené talianskym autokarom. Prehliadky počas 2 dní s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu.


Poznámka: CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu. Prehliadky sú uskutočňované peši alebo MHD v Ríme za poplatok. Dôležitá informácia: Zájazd Rím De Luxe organizujeme v termínoch označených * a jeho program je totožný so zájazdom Rim de Luxe  (bez omší a sprievodu kňaza). V tomto zájazde Rím De Luxe poskytujeme klientom maximálny komfort, presuny po Ríme sú talianskym autokarom a to vrátane centra. Prehliadky počas 2 dní s miestnym talianskym sprievodcom a polpenzia sú zahrnuté v cene zájazdu. Vyžiadajte si detailný program zájazdu Rím De Luxe v pobočkách CK.

| viac
reklama: www.catalunyasenior.cat
práca
Koala Tours na YouTUbe  Koala Tours na facebook-u
poukaz
Novinky e-mailom